Milyonfest Ankara

Milyonfest Ankara

Milyonfest Ankara, 12-13-14-15 Ekim tarihlerinde Odtü Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri’nde…

“Geçit töreni bu kez Ankara’da!
Türk rock müziğine birçok önemli grup kazandıran Ankara bu kez 2 ayrı sahnede 48 değerli sanatçıya ev sahipliği yapacak.

12-13-14-15 Ekim tarihlerinde ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri’nde Umut Kuzey’in öncülüğünde gerçekleşecek olan Milyonfest Ankara 4 gün boyunca müzikseverlere %100 müzik ve eğlence garantisi veriyor.

Ankara’da dev rock müzik şöleni
Başta kamplı festival kültürünün lokomotifi Zeytinli Rock Festivali olmak üzere bu yıl Kuşadası Gençlik Festivali, Çukurova Rock Festivali, Samsun Gençlik Festivali ve Milyonfest Erdemli ile onbinlerce müzikseveri Türk rock müziğinin yıldızları ile buluşturan Milyon Yapım’dan sürpriz bir festival daha geliyor. Adana, Samsun, Kuşadası, Zeytinli ve Mersin Erdemli’den sonraki bu yılki yeni durağımız Ankara.

Milyonfest Ankara ile 12-15 Ekim tarihlerinde ODTÜ Vişnelik Tesisleri, 4 gün boyunca büyük bir rock müzik şölenine ev sahipliği yapacak. Şebnem Ferah’tan Manga’ya; Teoman’dan Athena’ya; Selda Bağcan’dan Mor ve Ötesi’ne yıldızlar karması rock müzikseverlere unutulmaz bir festival deneyimi yaşatacak.

Ankara kökenli gruplar kendi evlerinde sahnede
Müzik kariyerlerine Ankara’dan başlayarak başarılarıyla tüm Türkiye’de ses getiren Zakkum, Seksendört, Pamela, Özge Fışkın, Ezhel ve Senforock’un da aralarında bulunduğu 17 Ankara kökenli sanatçı kendi evlerinde başkentlilere gerçek bir rock şöleni yaşatacak.

Kral Pop TV ve Milyon TV ekranlarından canlı yayın
12-13-14-15 Ekim tarihlerinde ODTÜ Vişnelik Tesisleri’nde %100 müzik ve eğlence ile gerçekleşecek.Milyonfest Ankara, Kral Pop Tv ve Milyon Tv medya sponsorlukları ile Redbull’un katkılarıyla düzenlenecek. Festival boyunca Kral Pop Tv ile Milyon Tv ekranlarından ve milyontv.com adresi üzerinden yapılacak canlı yayınlarla festival coşkusu tüm ülkeye yayılacak.”

12 Ekim Perşembe

Mor ve ötesi, Mabel Matiz, Adamlar, Deniz Tekin, Yökş,Ezgi Aktan,Emre Aydin,Zakkum, Gevende,Pera,Ezhel,Lara Di Lara

13 Ekim Cuma

Teoman,Seksendört,Umut Kuzey,Niyazi Koyuncu,Tnk,Vokalemun,Manga,Pinhani,Pamela,Mehmet Güreli,Özge Fişkin,Utepils

14 Ekim Cumartesi

Şebnem Ferah,Kurban,Ogün Sanlisoy,Kurtalan Ekspres,Black Tooth,The Madcap,Selda Bağcan&Boom Pam,Cem Adrian,Flört,Hüsnü Arkan,Çamur,Dilhan Şeşen

15 Ekim Pazar

Athena,Pilli Bebek,Senforock,Murat İlkan&Metin Türkcan,Nadas,Dört,Hayko Cepkin,Moğollar,İskender Paydaş ,Metropolis,Gökcan Sanliman ,Set