360 Derece Diyetisyen Semineri

Yükleniyor Etkinlikler
 • Bu etkinlik geçti.

Etkin Kampüs Beslenme ve Diyetetik bölümüne yönelik yaptığı seminerlerden sonra 360° Diyetisyen konseptiyle karşınızda. İş hayatı öncesinde kariyer planınızı oluşturacağınız, güncel ve doğru içeriklerle birlikte aklınızdaki soruların gidereceği Türkiye’deki ilk canlı online seminerde sende yerini al. Semineri aldıktan sonra danışmanlarımız size ulaşacak ve istediğiniz zaman diliminde izleyebileceksiniz

Konu Başlıkları:

 • Diyetisyen için etkili ve doğru iletişim
  (Doğru ve etkili iletişim ile sürdürebilir danışan ve çözüm odaklı iletişim)
 • Role Play – Vaka İnceleme, Danışan Simülasyonu
  (Gerçek bir danışan yer aldığı simülasyon)
 • Kariyer Planlama: Staj, İş Bulma, Yüksek Lisans, Kendi İş Yerini Açma Süreci
  (Bölüme devam ederken ve mezun olmaya yakın bilinmesi gerekenler. Önce yüksek lisans mı yapılmalı yoksa iş yeri mi açılmalı ?)
 • Diyetisyen için markalaşma, girişimcilik ve meslek sohbetleri (Soru – Cevap)
  (Bir diyetisyenin kendisini markalaştırması, kendine özel marka yaratma girişim süreci, sorularınız ile meslek sohbetleri)Neden Katılmalısın ?
 • 1. ve 2. sınıflar için: 3. ve son sınıfta yapman gereken staj ve kariyer planında önceden yol haritası oluşturmak. Meslekte tecrübe etmiş diyetisyenlerden bilgi almak.
 • 3. ve 4. sınıflar için: Mezun olmadan önce zorunlu staj, iş bulma süreci, yüksek lisans yapılmalı mı gibi konusuların ve meslekte tecrübe etmiş diyetisyenlerden bilgi almak.
 • Mezunlar için: Yüksek lisans, İş yeri açma gibi konularda nasıl yol izlenmeli. Kendi markanı nasıl yaratabilirsin ve meslekte tecrübe etmiş diyetisyenlerden bilgi almak.Mesleke ile ilgili aklındaki tüm sorulara cevap bulmak için ve kişisel gelişim için bu seminere katılabilirsin
Ağustos 28 2019

Detaylar

Başlangıç: Ağustos 28, 2019 @ 08:00
Bitiş: Aralık 31, 2019 @ 17:00
Fiyat: 40 ₺
Kategori: , , , ,
Etiketler:,

Mekan

Online

Organizatör

Etkin Kampüs
Telefon: 05522405097
Email:
Website: Organizatör Websitesi

Biletler